365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie rolnicze, które pomaga w zarządzaniu gospodarstwem oraz ułatwia prowadzenie dokumentacji.

365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie rolnicze, które pomaga w zarządzaniu gospodarstwem oraz ułatwia prowadzenie dokumentacji.

1
91
0
poniedziałek, 07 Sierpień 2017
Biznes

365FarmNet to innowacyjne oprogramowanie rolnicze, które pomaga w zarządzaniu gospodarstwem oraz ułatwia prowadzenie dokumentacji.

Platforma została stworzona przede wszystkim dla tych, którzy dążą do zredukowania kosztów prowadzenia gospodarstwa, a także cenią sobie czas i wygodę.

Ogromną zaletą programu 365FarmNet jest mobilność, a także prosta obsługa oraz darmowy dostęp do wersji podstawowej, na którą składa się szereg funkcji:

– Dokumentowanie (zarówno online, jak i offline),
– Planowanie zadań,
– Analizowanie danych,
– Dostęp do kartotek pól (które tworzą się automatycznie na podstawie zapisanych dokumentacji),
– Dostęp do ogólnej bazy nawozów, środków ochrony roślin oraz roślin i odmian,
– Pogoda,
– Interaktywny kalendarz,
– Wgląd do struktur upraw,
– Moduł „Pracownicy”, „Maszyny”, „Gospodarstwo” (gdzie można zapisać wszystkie dane podstawowe na temat danych technicznych maszyn, danych kontaktowych oraz wynagrodzenia pracowników i ogólnych danych o swoim gospodarstwie),
– Podstawowy moduł „Bydło”,
– Aplikacje mobilne (do dokumentowania czynności związanych zarówno z uprawą roślin, jak i hodowlą bydła).

Aplikacja 365Crop – czyli gospodarstwem pod ręką

Mobilne zarządzanie gospodarstwem jest teraz możliwe dzięki bezpłatnej aplikacji, która jest dostępna na systemy operacyjne iOS i Android (do pobrania w Google Play oraz AppStore).

Aplikacja pozwala na zdalne korzystanie z platformy 365FarmNet, dzięki czemu rolnicy mają możliwość jeszcze sprawniejszej i łatwejszej dokumentacji podjętych działań, zgodnie z normami oraz wymogami wzajemnej zgodności.
Wszystko to jest możliwe z każdego miejsca i w dowolnej chwili.

Tym bardziej, że aplikacja działa także w trybie offline – na polu, w magazynie, czy w oborze można bez obaw zapisywać wykonywane czynności, które będą jednocześnie widoczne na platformie 365FarmNet.

Możliwe jest również dodawanie dowolnej ilości pracowników, którzy mogą pobrać aplikację na swojego smartfona lub tablet, co sprawia, że każdy może dowolnie zapisywać co i kiedy wykonał.

Aplikacja 365Crop pozwala m.in.:
– Mobilnie dokumentować wykonane czynności w kilka sekund,
– Wysyłać zadania pracownikom z programu 365FarmNet bezpośrednio do aplikacji 365Crop,
– Mieć dostęp do mapy z granicami pól oraz wykazem upraw,
– Posiadać zawsze pod ręką całą kartotekę pól.
Pomocne są także takie udogodnienia jak:
– Kalkulator napełnień opryskiwacza,
– Saldo nawożenia,
– Pogoda,
– Rozpoznawanie pól za pomocą GPS.

W pełni zautomatyzowany przekaz informacji między aplikacjami 365Crop oraz platformą 365FarmNet umożliwia zatem wgląd do danych praktycznie w każdym momencie.

Cyfrowe zarządzanie gospodarstwem dla wszystkich rolników

W 365FarmNet działa niezależnie od producentów i obszaru działalności z poziomu jednej platformy – bez względu na rozmiar lub rodzaj gospodarstwa.

Dzięki inteligentnej sieci urządzeń i aplikacji można dokumentować swoje działania zgodnie z normami i wymogami wzajemnej zgodności, pracować efektywniej oraz oszczędzać czas i pieniądze.

365FarmNet zostało utworzone przez rolników dla rolników i w ciągłym kontakcie z nimi tworzymy innowacyjne rozwiązania oraz staramy się udoskonalać nasz program, by spełniał oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających.

Bezkompromisowo bezpieczne.

W 365FarmNet bezpieczeństwo danych jest dla nas priorytetem.
Dostęp do danych na swoim koncie posiada tylko założyciel konta.
Jako, że program działa w chmurze, wszystkie dane są zapisane na niemieckich certyfikowanych serwerach, które spełnieniają rygorystyczne warunki niemieckiej polityki prywatności i są regularnie zabezpieczane.
Dodatkowo każdy rolnik może dowolnie definiować praw edycji i odczytu danych dla pracowników – Ty jako szef decydujesz kto, do czego ma wgląd.

Porzuć papierkową robotę i częściowe rozwiązania!

Jak zacząć: zarejestruj się bezpłatnie na stronie www.365FarmNet.pl, wprowadź dane podstawowe, pobierz darmową aplikację 365Crop i zacznij dokumentować!

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *