Jubileusz 25-lecia Trouw Nutrition Polska

Jubileusz 25-lecia Trouw Nutrition Polska

Like
79
0
wtorek, 25 Lipiec 2017
Biznes

Trouw Nutrition jest światowym liderem w produkcji premiksów witaminowo-mineralnych, innowacyjnych dodatków paszowych oraz liderem w doradztwie żywieniowym świadczonym dla przemysłu paszowego i hodowców zwierząt gospodarskich.
Od 1931 roku Trouw Nutrition w łańcuchu od paszy do żywności znajdują wysokie uznanie u klientów – mieszalni pasz, integratorów, dystrybutorów, osób przygotowujących pasze we własnych gospodarstwach, jak również u producentów karmy dla psów i kotów.
Strategiczna pozycja na rynku europejskim, jak również na rynkach obu Ameryk i Azji, w połączeniu z rozległą siecią dystrybucyjną umożliwia z sukcesem obsługiwać wszystkie rynki na których firma jest obecna.
Nowoczesna technika oraz dopracowane w szczegółach metody produkcyjne gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów wytwarzanych przez Trouw Nutrition. Firma wchodzimy w skład Nutreco, międzynarodowej grupy firm specjalizujących się w produkcji premiksów i specjalistycznych dodatków paszowych dla wszystkich grup zwierząt gospodarskich oraz pasz dla ryb. Dzięki przynależności do Nutreco ma dostęp do nowoczesnych centrów badawczych oraz wiedzy i doświadczenia siostrzanych firm na całym świecie.
Trouw Nutrition Polska zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Fabryka uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych w kraju. Posiada zautomatyzowany system kontroli procesu produkcji i system kodów kreskowych. Jako pierwsza firma tej branży uzyskała certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Obecnie zapewniają bezpieczeństwo produktów efektywnie stosując narzędzia HACCP i zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.
Źródło: www.trouwnutrition.pl

share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *